KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088112

nr 1708 8112

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 45, blomster. Olja på duk, 45x59 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 juni 2025
kl 19:45:41

9/6 16:36:05 1      Vinnande bud